Warsaw Cup 2016 – międzynarodowe mistrzostwa w łyżwiarstwie

Warsaw Cup 2016 - międzynarodowe mistrzostwa w łyżwiarstwie

Już 18 listopada lodowisko Torwar II zapełni się łyżwiarzami. Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym Warsaw Cup potrwają do 20 listopada. W zawodach będzie można zobaczyć seniorów z 23 krajów. – Będą oni walczyć o laury w czterech konkurencjach: soliści i solistki, pary sportowe i taneczne – czytamy na stronie UM Warszawa.

Na warszawskie zwody przyjadą m.in. mistrzyni świata Elizavieta Tuktamysheva, a także Aliona Savchenka. Oprócz nich zobaczymy wielu innych uczestników mistrzostw Świata, Europy oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Dzięki tej międzynarodowej imprezie polscy zawodnicy mają okazję do konfrontacji ze swoimi kolegami ze świata, a trenerzy do wzbogacenia warsztatu szkoleniowego. Dla wielu młodych zawodników to pierwsza okazja do startu w zawodach tej rangi.

Wstęp wolny!

Piątek, 18 listopada
godz. 11.00-18.50 – programy krótkie: solistki, pary sportowe, tańce

Sobota, 19 listopada
godz. 11.00-22.00 – program krótki mężczyzn, taniec dowolny, program dowolny kobiet

Niedziela, 29 listopada
godz. 08.15-15.05 – programy dowolne: pary sportowe, soliści”

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze