Warszawskie Targi Książki Artystycznej #3

Setki wyjątkowych książek w jednym miejscu – w studio BABKA (tuż obok CH Arkadia), w ostatni weekend listopada. Artbooki, fotobooki i publikacje gromadzące wiedzę z różnych dziedzin kultury wizualnej – sztuki, fotografii, designu, mody czy architektury.

Swoje książki zaprezentują polskie galerie sztuki i instytucje kultury, niezależne wydawnictwa współpracujące z artystami oraz najważniejsze wydawnictwa z Europy i Stanów Zjednoczonych. Większość książek będzie dostępna w specjalnych, promocyjnych cenach, a Targom towarzyszyły będą spotkania z twórcami i wydawcami (pełny program już niebawem!).

✕✕✕✕☓✕✕✕☓✕✕☓✕☓✕✕✕✕☓

Organizatorzy: Księgarnia Artystyczna Bookoff, P+Control
Partnerzy: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie/ Museum of Modern Art in Warsaw, BABKA do wynajęcia
Patroni medialni: TVP Kultura Co Jest Grane24 Vogue Polska Aktivist F5 Magazyn Szum NOTES.NA.6.TYGODNI Digital Camera Polska Fotopolis.pl Miejsce fotografii Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU)

✕✕☓✕☓✕☓✕✕

Kontakt dla wystawców: magdalena.heliasz@artbookfair.pl

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze