Warszawskie Targi Książki / Warsaw Book Fair 2019

Warszawskie Targi Książki to największe międzynarodowe targi książki w Polsce – święto dla miłośników książek w każdym wieku. To niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu spotkać pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, wydawców z całego świata, wziąć udział w zajęciach i warsztatach oraz zobaczyć wiele ciekawych wystaw. To też niepowtarzalna okazja do zdobycia autografów ulubionych autorów. 23-26 maja, PGE Narodowy – Wstęp wolny

W tym roku, podczas 10. Jubileuszowej edycji, na odwiedzających Targi będzie czekać mnóstwo atrakcji: specjalna strefa dziecięca, goszczący na WTK od lat Festiwal Komiksowa Warszawa, Dzień Reportażu oraz dodatkowe strefy tematyczne m.in.: poświęcone literaturze kryminalnej i fantastycznej czy Meet Point – Warszawski Festiwal popkultury.

Program: link

Bilety: link

Ceny biletów obowiązujące w czwartek lub w piątek (23 lub 24 maja)
bilet normalny jednorazowy – 12 zł
bilet ulgowy jednorazowy – 5 zł
bilet rodzinny jednorazowy – 18 zł

Ceny biletów obowiązujące w sobotę lub w niedzielę (25 lub 26 maja)
bilet normalny jednorazowy – 15 zł
bilet ulgowy jednorazowy – 5 zł
bilet rodzinny jednorazowy – 25 zł

Ponadto:
imienny karnet wielokrotnego wstępu dla 1 osoby ważny przez 4 dni – 30 zł (23-26 maja)

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze