Weekend Chilijski na Targu Śniadaniowym

Weekend Chilijski na Targu Śniadaniowym

Już w sierpniu zapraszamy Was na kolejną edycję specjalną Targu Śniadaniowego – Weekend Chilijski – organizowany na Żoliborzu i Mokotowie we współpracy z Ambasadą Chile w Polsce i ProChile Poland!

Planujemy dla Was wiele atrakcji kulinarnych, artystycznych i muzycznych nawiązujących do kultury Chile, już niedługo podamy więcej szzegółów i program wydarzeń towarzyszących, więc bądźcie czujni! Jak zwykle na Targu Śniadaniowym będzie dużo dobrego i oryginalnego jedzenia, świetna zabawa i zajęcia dla najmłodszych!

Wszystkich, którzy chcieliby podjąć z nami współpracę przy tworzeniu tego wydarzenia i wystawić swoje produkty zapraszamy do kontaktu bianca@targsniadaniowy.pl

Zaproście znajomych, rodzinę i przyjaciół! Będzie pięknie i smakowicie! Widzimy się?

***
Targ Śniadaniowy powstał na warszawskim Żoliborzu w 2013 roku. To całoroczna inicjatywa zachęcająca do celebrowania wspólnych śniadań z rodziną i przyjaciółmi, a także ożywiająca i integrująca lokalne, miejskie społeczności. Latem poszerzamy program naszej imprezy o tzw. weekendy tematyczne, w czasie których przez cały dzień odbywają się dodatkowe animacje związane z wybranym regionem/ krajem.

Zapraszamy na warsztaty kulinarne! Pod czujnym okiem Kasi Chacińskiej, pasjonatki gotowania i właścicielki Tusz Tusz Bistro przygotujemy razem Completo Italiano, czyli chilijską wersję hot-doga i deser-niespodziankę! 🙂 Liczba miejsc ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy!

Zapisy: alicja@targsniadaniowy.pl – w mailu wpiszcie imię i nazwisko, wybraną godzinę warsztatu (12:00 lub 14:00) i lokalizację (Żoliborz/ Mokotów). Warsztaty są bezpłatne i trwają około 1h, wszystkie składniki i sprzęty będą na miejscu.
Kasia Chacińska – pasjonatka gotowania. Ukończyła kurs gotowania u Kurta Shellera oraz kurs gotowania z lokalnych składników w Toskanii. 2 lata temu porzuciła pracę w korporacji i założyła własną knajpę Tusz Tusz Bistro. Jej głównym zainteresowaniem są śniadania, ich różnorodność w odniesieniu do składników dostępnych w różnych szerokościach geograficznych. W jej knajpie można spróbować różnorodnych śniadań od amerykańskich pancakes, przez francuskie croque madame aż po bliskowschodnią szakszukę.

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze