Wege Bazar – VEGAN Superfood

Wege Bazar - VEGAN Superfood

5 marca odbędzie się kolejna edycja Wege Bazaru. Tej odsłonie przyświeca hasło „Vegan Superfood”. Bomby energetyczne zawarte w potrawach i wypiekach serwowanych przez wystawców, mają przygotować odwiedzających na przyjście wiosny.

Wiele produktów spożywczych ma super moc. Mamy je na co dzień w domu, są łatwo dostępne i jednocześnie są cennym źródłem witamin i energii. Często działają przeciwzapalnie, przeciw bakteryjnie. Często są naturalnymi, odżywczymi dopalaczami
Podczas marcowej odsłony Wege Bazaru, będzie można się przekonać jak wspaniałe są orzechy i pestki, ziarna lnu czy owoce granatu.
Wystawcy używając produktów wyłącznie roślinnych pokażą jak pyszne i za razem zdrowe mogą być ciasta, ciasteczka, lody, pierogi, pasztety, kotlety, sosy, dania obiadowe, suplementy a nawet bezmięsne mięso.

Już piątego marca wszyscy, którym zima wyczerpała baterię, będą mogli ją pysznie doładować.

Kiedy: 5 marca 12.00-18.00
Gdzie: Klubokawiarnia Medyka ul. Oczki1a (Warszawa)
fb:  https://www.facebook.com/events/1100174890094888/

WSTĘP WOLNY

PS

Jedzenie to moja pasja i hobby, stąd wydarzenia które przykuwają moją uwagę to głównie targi jedzeniowe, festiwale i zloty wszelkiego rodzaju. Dla mnie wiosna zaczyna się gdy pierwsze food trucki pojawiają się nad Wisłą.

Komentarze