Witek Muzyk Ulicy – koncert

DOSiR i DK Praga zapraszają prażan na wyjątkowy koncert Witka Muzyka Ulicy.

Założył się, że grając na ulicy, zarobi na ratę kredytu we franku. I wygrał. Po 13 latach porzucił pracę handlowca i zajął się muzyką. Od śpiewania na ulicy szybko trafił na scenę. Publiczność kocha jego zaangażowane teksty.

Artysta o sobie:
Najlepszy muzyk wśród uliczników i najlepszy ulicznik wśród muzyków. Grał w Sopocie i Mariocie. Jako jedyny artysta w historii grał na Stadionie Narodowym bez nagłośnienia. Sprzedał 5000 płyt w Empiku i marzy o tym, aby nie śpiewać coverów w Opolu.

Koniecznie trzeba go usłyszeć 😉

Ponieważ koncert realizowany jest w ramach finału Strefy Emocji Lotos na Pradze Północ rozpoczęcie zostało zaplanowane tuż po finałowym meczu, więc około 19:00. Możliwe będą przesunięcia – wszystko zależy od godziny zakończenia finału.

A ponieważ wokół jest całkiem miło – organizatorzy mają nadzieję, że czas oczekiwania nie będzie się zbytnio przedłużał 😉

15 lipca 2018 godzina 19:00 Wstęp wolny!
Praga Północ, DOSiR Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy ul. Kawęczyńska 44

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze