WZORY na gwiazdkę 2018


Wzory na gwiazdkę w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich już po raz kolejny zapraszają poszukiwaczy wyjątkowych produktów wyposażenia wnętrz i niezwykłych prezentów na gwiazdkę! Ogarnięty z przyjemnością objął to wydarzenie patronatem.

Na parterze i dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego zasmakujecie atmosfery niezwykłych zakupów. Ponad 200 wystawców mebli, grafik, ceramiki, tekstyliów przywiezie swoje produkty, aby mogły znaleźć nowych właścicieli.

Jak zawsze w grudniu, na drugim piętrze specjalna strefa prezentowa z naturalnymi skarbami, przysmakami, kosmetykami i nietuzinkową biżuterią.

W tym roku organizatorzy pragną, aby nadchodzące święta były ekologiczne i zostawiły same dobre wspomnienia. Wpadajcie zatem do Strefy ZERO WASTE, gdzie znajdziecie ekologicznych wystawców, produkty pomagające żyć ekologicznie, a także mnóstwo zajęć, warsztatów zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Zapraszamy!

8-9 grudnia
godz. 11-19
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
WSTĘP WOLNY

Chętni wystawcy mogą się kontaktować na adres email: wzory.targi@gmail.com

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze