XIII MiniEuropa – Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym

XIII MiniEuropa - Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym

Międzynarodowe zawody dla dzieci i młodzieży w łyżwiarstwie figurowym, na które zgłosiło się ponad 200 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 25 klubów z 8 krajów Europy (w tym z Białorusi, Czech, Danii, Litwy, Francji, Rosji, Szwecji). Uczestnicy mają od 8 do 15 lat i w zależności od wieku i płci wystartują w 17 konkurencjach.

Kto nam patronuje?
Impreza odbędzie się pod patronatem Polski Komitet Olimpijski oraz Centralny Ośrodek Sportu, poprosiliśmy również o patronat Ministra Sportu.

Transmisja online?
Przebieg XIII MiniEuropa 2017 będzie transmitowany online na cały świat, zapis przebiegu poszczególnych konkurencji będzie udostępniony na oficjalnym kanale YouTube należącym do Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.

Kim jesteśmy?
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Euro 6” , jest marką uznaną i rozpoznawaną w świecie sportu młodzieżowego.

Czy są jakieś zwyczaje w łyżwiarstwie figurowym?
Tak, istnieje zwyczaj rzucania zawodnikom maskotek na koniec przejechanego programu, do czego serdecznie zachęcamy, ponieważ te młode osoby wkładają w treningi ogrom pracy i serca.

3 – 5 marca 2017 r.
Lodowisko Torwar, ul. Łazienkowska 6a (Torwar II)
Wejście na MiniEuropę jest bezpłatne.

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze