XVII Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

23 lutego 2020 r. w niedzielę odbędzie się XVII Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora. Gospodarzami Festiwalu będą studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury Zacisze i członkowie zespołu wokalno-estradowego „Zaciszańska Nuta”.

Jury Festiwalu: 

Konferansjerzy Festiwalu:

Koordynator Festiwalu:

Program XVII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora 

NIEDZIELA  23 lutego 2020 r.

10.00-10.03  OTWARCIE  FESTIWALU

10.03-10.15 La Musica, chór, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa

10.17-10.32 Wrzos, zespół wokalny, Miejski Ośrodek Kultury KAMYK, Pruszków

10.34-10.49  Zgrana Paka, kabaret, Miejski Ośrodek Kultury,  Kobyłka

10.52-11.07  Eko-Kabaret-Urle, kabaret, Stowarzyszenie Miłośników Urli, Urle

11.09-11.24  Zielonkowianie 60+/-, kabaret, Miejska Rada Seniorów, Zielonka

11.26-11.41  Łanięckie Słowiki, zespół folklorystyczny, GOKiS, Łanięta

11.42-12.00  PRZERWA KAWOWA

12.00-12.15  Zaciszańska Nuta, zespół wokalny, DK Zacisze, Warszawa – poza konkursem

12.17-12.27  Oleander, zespół wokalny, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa

12.29-12.44 Tonika, chór, Dom Kultury „Praga”, Warszawa

12.46-12.58  Bielańskie Głosy, zespół wokalny, Bielański Ośrodek Kultury, Warszawa

13.00-13.15 Cantabile, zespół wokalny, Stowarzyszenie Seniorzy z Pasją HORYZONT, Suwałki

13.17-13.32 Grupa RETRO, zespół wokalny, Gmina Błędów, Błędów

13.32-14.30 PRZERWA OBIADOWA

14.30 -14.45 Uścisk Dłoni, chór, UTW, Brześć, Białoruś

14.48-15.03 Uniwersytecki Zespół Wokalny, zespół wokalny,  Stowarzyszenie UTW, Sochaczew

15.05-15.25 Klub Seniora „Róże Jesieni”, kabaret, Gminny Ośrodek Kultury, Boćki

15.27-15.39 Chór imienia Stanisława Moniuszki, chór, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, Białystok

15.41-15.56  SHALOM, kabaret,  UTW Centrum Kultury Jidysz, Warszawa

15.58-16.13 Zespół Taneczno-Śpiewaczy „Chwilo trwaj”, kabaret, Centrum Sportu i Kultury, Garwolin

16.15-16.35  PRZERWA KAWOWA

16.35-16.41 Grupa wokalna przy zespole Oberek, zespół wokalny, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik, Wyszków

16.43-16.55 Koło Gospodyń Wiejskich Klub Seniora Brańszczyk, zespół folklorystyczny, Gminny Dom Kultury, Brańszczyk

16.58-17.13 Wióry Lecą, kabaret, Miejski Ośrodek Kultury, Siedlce

17.16-17.31 Siedlecki Chór Złotego Wieku, chór, Stowarzyszenie Użyteczności Publicznej ”Łączmy pokolenia – Dlaczego nie?”, Wiśniew

17.33-17.48 Sami Swoi, zespół  wokalny, Stowarzyszenie Kulturalne KOTWICA, Borzęcin Duży

17.51-18.06 Międzypokoleniowy Zespół Razem, kabaret, Dom Kultury, Kałuszyn

18.09-18.24 Retro Band, zespół wokalny, Miejski Dom Kultury, Ostrów Mazowiecka

18.25 -18.30  ZAKOŃCZENIE FESTIWALU

 

Dobrze jest przybyć na godzinę przed planowanym terminem występu.

Jednocześnie organizatorzy proszą o nieopuszczanie sali widowiskowej podczas inne zespoły są na scenie. Będzie to wyrazem szacunku dla występujących.

LG

Komentarze