YOUNGTIMER Wash&Go DAY 2016

YOUNGTIMER Wash&Go DAY 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zadbanych klasyków na drugą edycję dnia mycia aut! Swoje drzwi ponownie otwiera dla nas myjnia ręczna Wash&Go Artur Grzybowski.

Umożliwi nam własnoręczne wypucowanie swojego ukochanego auta, udostępni niezbędną chemię oraz narzędzia, a swoim doświadczeniem i dobrym słowem poinstruuje jak odpowiednio zadbać o lakier.

Startujemy w sobotę 6 sierpnia 2016 roku od 13.00 na terenie myjni ręcznej Wash&Go Artur Grzybowski, ul. Ostrobramska 101 (przy Fitness Klub ZDROFIT, wjazd od ulicy Poligonowej).

Impreza będzie miała bardzo luźny charakter w zasadzie piknikowy, otwarty dla wszystkich.

Wjazd na miejsce jest darmowy, natomiast stawka za umycie auta nie jest określona. Do skarbonki każdy wrzuci tyle ile uważa za stosowne, tak aby chłopakom zwrócił się koszt prądu, wody i kosmetyków.

Będzie to wspaniała okazja do spędzenia fajnego dnia wśród ludzi, których połączyła pasja, a do tego będzie można dokładnie wypucować swoje klasyczne auto.

6 Sierpnia 2016 godz: 13.00
Myjnia Ręczna Wash&Go ulica Ostrobramska 101 (pokaż na mapie)

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze