Zabytkowe samochody podczas kolejnej edycji Youngtimer Warsaw

Zabytkowe samochody podczas kolejnej edycji Youngtimer Warsaw

Youngtimer Warsaw to seria spotkań właścicieli klasycznych samochodów. Wydarzenie ma miejsce przy PKP Warszawa Stadion. Z przyczyn oczywistych w zimę impreza zostaje zawieszona, lecz ponieważ ciepłe dni coraz bliżej – zapowiedziano już kolejną edycję. Już w kwietniu każdy fan motoryzacji będzie mógł nacieszyć oczy setkami wyjątkowych samochodów.

– Tradycyjnie zapraszamy na najbardziej wyczekiwane wydarzenie klasycznej motoryzacji w Warszawie i okolicach.
Rozpoczęcie Sezonu to impreza, która oficjalnie inauguruje Cykliczne Spotkania ekipy Youngtimer Warsaw – zapowiadają organizatorzy. Szczegóły co do przebiegu imprezy nie są jeszcze znane, głównie dlatego że zostało jeszcze półtora miesiąca, ale polecamy śledzić wydarzenie na FB (link na dole). Właśnie tam będzie można uzyskać dodatkowe informacje, gdy tylko te się pojawią.

– Nietuzinkowe i klimatyczne, wyprodukowane przynajmniej na samym początku lat 90, nie jest typowym autem „dla kuriera za tysiąc”, jest bardzo rzadko spotykane na ulicach jako normalny samochód, jest zadbane i sprawia dużo radości – w ten sposób auto-youngtimera opisują organizatorzy wydarzenia Youngtimer Warsaw.

Event jest darmowy dla odwiedzających i odbędzie się, jak wspomnieliśmy, na parkingu przy stacji PKP Warszawa Stadion. Otwarcie sezonu Youngtimer Warsaw ma rozpocząć się o godzinie 12.00 w sobotę, 11 kwietnia.

link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1537706359842377

10991393_938173659539635_5636545164920481971_n

 

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze