Zalewski & Borkowski Open Mic

Zalewski & Borkowski Open Mic

Zalewski & Borkowski zapraszają nad Wisłę! Wspólnie z dobrymi ludźmi z lokalu REJS organizują cykl nieodpłatnych imprez komediowych. Będzie to połączenie stand-upowego open mica (otwartego mikrofonu) oraz występu gwiazdy wieczoru.

Podczas drugiej edycji pojawi się:

OLKA SZCZĘŚNIAK – Prawdziwie ogólnopolska komiczka, z Częstochowy, Krakowa, Trójmiasta i jednocześnie z krainy lirycznej rozróby. Jej specjalność to ściągniętobrwiowa inspekcja własnych psychoz, podkreślana toczącą się irytacją. Ale spokojnie, wszystko to w imię wyższych treści, podane w odpowiednich proporcjach.
Olkę znamy od lat, ona nas w sumie też, dlatego nie trzeba dodawać emulgatorów byśmy razem zmontowali chemię, która kładzie na łopatki, cóż, tu się czai łatwy żart, ale takich nie pochwalamy.

Dodatkowo odbędzie się open mic, czyli okazja dla nowych graczy na debiut i dla starych zawodników na przećwiczenie materiału.

Imprezę poprowadzą, w swoim stylu, Jasiek Borkowski i Bartosz Zalewski.

No i najlepsze: całość za darmo, więc wpadajcie licznie do Rejsu.

18 lipca godz. 20.00

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze