Zalewski & Borkowski w Rejsie

Letnią porą cykl Zalewski & Borkowski zawita nad modrą Wisłę, by przynieść Wam najlepszy skład wykonawców, jakich udało nam się znaleźć i nie byli zajęci.

Co dwa tygodnie pojawią się najlepsi wykonawcy stand-upowi z ekscytującymi supportami, nie pobieramy też opłat za wejście, bo drzwi są za szerokie.
Wszystko to oprawimy naszym niezwodnym (bo z ziemnym) prowadzeniem, a ugościmy Was w jedynym i niepowtarzalnym REJSie, czyli zadaszonym nadrzecznym przybytku.

14 sierpnia wystąpi:

Darek Gadowski – Koszalinianin (co za słowo!) ze złotym sercem, zegarkiem i uśmiechem. Człowiek, który preferuje życie typu “RELAX”, jednocześnie na scenie wentylujący liczne frustracje, na jakie narazili go wszelakie smucikonie i mierfienie.
Filar skład Stand-up Koszalin, członek Stand-up Polska i szokująco dobry bilardzista, jeśli jeszcze nie widzieliście Darka w akcji to żeście nic nie widzieli. Żywioł sceniczny, nie do opanowania jak letnie pożary.

Wspierać go będzie:
Grzegorz Wójtowicz Stand-Up – Rodem z Kędzierzyna, jednak na bazę operacyjną wybrał Wrocław, młody człowiek, ale w głowie ma równie poukładane jak spodnie w sklepie, w którym pracuje, ha!

Całość w swoim autorskim stylu poprowadzą Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski.

Impreza jest nieodpłatna, wstęp wolny.

Kolejne edycje:
19.06.18 – Katarzyna Piasecka / Kamil Ozimiński
03.07.18 – Tomek Kołecki / Jakub Skwarek
17.07.18 – Jacek Stramik / Arkadiusz Jakszewicz
31.07.18 – Piotrek Szumowski / Cezary Kaźmierski
14.08.18 – Darek Gadowski / Grzegorz Wójtowicz
28.08.18 – Rafał Banaś / Łukasz Kowalski

Zapraszamy serdecznie!

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze