Zalewski & Borkowski w Rejsie

Letnią porą cykl Zalewski & Borkowski zawita nad modrą Wisłę, by przynieść Wam najlepszy skład wykonawców, jakich udało nam się znaleźć i nie byli zajęci.

Co dwa tygodnie pojawią się najlepsi wykonawcy stand-upowi z ekscytującymi supportami, nie pobieramy też opłat za wejście, bo drzwi są za szerokie.
Wszystko to oprawimy naszym niezwodnym (bo z ziemnym) prowadzeniem, a ugościmy Was w jedynym i niepowtarzalnym REJSie, czyli zadaszonym nadrzecznym przybytku.

Na pierwszy ogień idzie:

Paweł Chałupka – Rodem z Gryfic, sercem świata obywatel. Liczne koligacje z tym wspaniałym człowiekiem nie przysłoniły nam nigdy faktu, że to niezwykle zdolny człowiek, obdarzony niespotykaną charyzmą sceniczną oraz pokręconym umysłem.
Podczas występów Pawła zawsze można liczyć na niespodzianki sceniczne, na przykład kiedyś rozdał każdemu widzowi samochód, a nie, sekundę, to Oprah. Ale i tak będzie świetnie

Razem z nim wystąpi:
Rafał Sumowski – Brodaty, lecz jak wiemy, broda nie czyni filozofa, ale czyni cuda, cuda, powiadam! Rodowity warszawiak, o ciekawych spostrzeżeniach uzupełnionych doświadczeniem życiowym.

Całość w swoim autorskim stylu poprowadzą Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski.

Impreza jest nieodpłatna, wstęp wolny.

Kolejne edycje:
19.06.18 – Katarzyna Piasecka / Kamil Ozimiński
03.07.18 – Tomek Kołecki / Jakub Skwarek
17.07.18 – Jacek Stramik / Arkadiusz Jakszewicz
31.07.18 – Piotrek Szumowski / Cezary Kaźmierski
14.08.18 – Darek Gadowski / Grzegorz Wójtowicz
28.08.18 – Rafał Banaś / Łukasz Kowalski

Zapraszamy serdecznie!

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze