Żywiec Miejskie Granie: Sokół i Marysia Starosta

Żywiec Miejskie Granie: Sokół i Marysia Starosta

W ramach cyklu Miejskie Granie sponsorowanego przez markę Żywiec zapraszamy do Plażowej na kolejne koncerty! Już 1 sierpnia zagrają SOKÓŁ i MARYSIA STAROSTA!

1 sierpnia na żywo usłyszycie zarówno materiał z ich obu wspólnych płyt, jak i kultowe utwory z okresu całej kariery Wojtka (WWO, TPWC i inne). Koncert ma także wyjątkową oprawę wizualną – podczas całego występu na specjalnie przygotowanych ekranach wyświetlane są kontrolowane przez DJ Steeza perfekcyjnie zgrane z muzyką wizualizacje, które stały się już wizytówką grupy podczas trasy promującej ostatni album.

Sokół i Marysia Starosta to duet, który przedefiniował polski hip-hop i wprowadził do niego nową jakość. On, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce. Ona, absolwentka szkoły muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie; wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Obie ich wspólne płyty, „Czysta Brudna Prawda” i „Czarna Biała Magia” pokryły się platyną, a żywe, energetyczne koncerty gromadzą tłumy ludzi. Nie inaczej będzie na Plażowej scenie!
Pozornie, i w teorii te dwa muzyczne światy – szorstkiego, brutalnego rapu i eterycznego, kobiecego popu do siebie nie przystają. W praktyce zdążyły już stworzyć nową jakość w polskiej muzyce – wysmakowany, wielogatunkowy hip-hop, który nie boi się czerpać z elektroniki, rocka i dźwiękowych eksperymentów, nigdy przy tym nie tracąc swojego rapowego charakteru.

Więcej na: https://www.facebook.com/sokolimarysiastarosta

Support & After:
DJ KEBS
Dj Dtl
Dj Grubaz aka Rabadżu

Wybrane utwory z repertuaru:

Reset – https://www.youtube.com/watch?v=p4YcBmhn-gs
Zepsute Miasto – https://www.youtube.com/watch?v=OD5ZiDAbIXg

1 sierpnia, godz. 21:00
Plażowa
Wybrzeże Szczecińskie 1
Wstęp wolny!

HK

Kocham Warszawę i dostarczam Wam najnowsze informacje ze Stolicy. Studiuję i lubię aktywnie spędzać czas, do czego zachęcam również naszych czytelników.
HK

Latest posts by HK (see all)

Komentarze