Walka o głosy – czyli wymuszanie empatii

Ja prld. Szkoda mi słów na polityczne zagrywki lewactwa w tym kraju. Czytając to co ten typ napisał mam wrażenie że on mieszka w jakimś islamskim Pakistanie, a nie tu gdzie mieszkam ja.

Mamy jak wiemy dwie postawy w II turze wyborów prezydenckich. Postawa wyborców PO pro-LGBT, oraz postawa wyborców PiSu anty-LGBT. O inteligencji jednych i drugich nie ma co się za dużo rozwodzić, ale jedno jest pewne – im większy fanatyk danej partii tym bardziej agresywny, ale też tym bardziej chce żeby jego partia wygrała. No więc każdy głupi wie, żeby nie tracić głosów lepiej nikogo nie wkurwiać. I tutaj właśnie swoją taktykę rozpoczyna lewa strona. Lewica ma piękną tradycję pozorowania swojej krzywdy lub obarczania winą myślących inaczej niż oni sami podczas gdy to właśnie oni mają ręce uwalone. Czy to bójki na marszu niepodległości wywoływane przez przeciwników tego marszu, czy też rasistowskie transparenty przygotowane przez zwolenników rewolucji kulturowej. Lewica bardzo czesto sama sobie wyrządza krzywdę najlepiej na tle rasowym, lub seksualnym, a potem to wybucha w social media i oczywiście zaczyna się najazd na Polaków, że ciemnogród, że brak tolerancji, że wiocha.

No i moim zdaniem dokładnie taka sytuacja ma miejsce dzisiaj. Jacyś aktywiści LGBT, jacyś wyborcy Trzaśniętego osprayowali czyjeś (może swoje) okno tuż przed II turą wyborów. Czujecie to? Przecież to wali kałem na kilometr. I teraz fb, twitter i inne są totalnie zawalone polityczną propagandą. Pan Taran z Uniwersytetu Jagiellońskiego zapewnia że już w niedzielę możemy to zmienić i wgl że to już prawie czasy pogromu żydów i nieługo zbudujemy getto dla LGBT, ogrodzimy murem a potem dokona się holocaust.

Panie Taran, jest pan wykładowcą. O tym że edukatorzy nie powinni jawnie popierać żadnej opcji już nawet nie wspomnę, współczuję Pana studentom bo wychodzą z wypranymi łbami przez tą polityczną agendę. Natomiast każdy kto obserwuje scenę polityczną wie, że w darciu mordy jak mała dziewczynka i szerzeniu nienawiści nie ma lepszych niz PO, Trzaskowski i lewactwo. Prawa strona i pseudo prawy PiS maja swoje poglądy, ale w profilu wyborców tychże nie znajdziemy latania z widłami i polowania na gejów, to jest tak skrajny przypadek że aż nie wyobrażam sobie możliwości żeby jakiś Seba tak ładnie namalował na czyimś murze plakatu Trzaskowskiego na kilka dni przed wyborami.

Śmierdzi to wszystko, oj śmierdzi. Panie Taran, policja się tym zajmie i jeśli się tradycyjnie okaże (a możliwe że gówno się okaże) że to była mimo wszystko wasza ustawka którą tak pięknie teraz pan wykorzystuje do zapewnień że Trzask to wybór przyszłościowy, domagał się będę pana wyrzucenia ze środowiska akademickiego.

Anty-Lewak