Po co założyłem tą stronę?

Z roku na rok w mediach głównego nurtu, w social media oraz innych źródłach dzieje się coraz gorzej. Zanika rzetelne dziennikarstwo, a zastępowane jest bardzo skrajnymi i opiniotwórczymi materiałami, które mają za zadanie budzić agresywne emocje i nakierować odbiorcę na działania negatywne i niezgodne ze zdrowym rozsądkiem. Informacje te coraz częściej mijają się z prawdą, pewne fakty są zatajane, a część przekazu interpretowana w zupełnie niepoprawny sposób, co powoduje że ludzie dostają zmanipulowane treści, a nie fakty i analizę logiczną.

W ostatnich latach nasila się ruch lewactwa w mediach i na ulicach. Widać grupy, najczęściej pochodzące z tego samego źródła, które manifestują postulaty totalnie niezgodne nie tylko z logiką, ale też polską racją stanu. Trend ten przychodzi do nas z Zachodu, gdzie liberalne rządy i media wykreowały nowy typ obywatela: człowieka tak głupiego i otumanionego celami autorów tych przekazów, że jest on w stanie publicznie żądać realizacji pomysłów, które w dużym skrócie są tylko krokami do pogłębiającego się upadku społeczeństwa na płaszczyźnie inteligencji oraz moralności.

Przez pewien czas biernie patrzyłem jak te sytuacje się rozwijają, ale to już urosło do takiej skali że naprawdę powinniśmy zacząć się martwić o przyszłość. Gdy zacząłem komentować tą sytuację w social media czy w internecie, spotkałem się bardzo szybko z usuwaniem moich treści i blokadą kont, co uświadomiło mi jedną rzecz: YouTube, Facebook, Google to skrajnie lewackie przedsięwzięcia i ponieważ korzystają z nich miliardy ludzi na całym świecie, mają ogromną moc do cenzurowania i ukierunkowania przekazu według swoich potrzeb.

Na szczęście widać też wzmożony ruch przeciwników lewackiej ideologii, strony wyłapujące brak sensu czy manipulacje w mediach cieszą się ogromną popularnością. Ja również chciałbym dołączyć do tego grona twórców walczących o normalność i dlatego jest ta strona.

Zapraszam do lektury i wspólnie walczmy o przyszłość!

Ogarnięty